Dzięki oponom całorocznym jesteś bezpieczny w każdych warunkach pogodowych

opony całoroczne

Dzięki oponom całorocznym jesteś bezpieczny w każdych warunkach pogodowych. Opona całoroczna to jedyna opona, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych i drogowych. Przeszli rygorystyczne testy wydajności na śniegu i lodzie, a także posiadają emblemat „Płatek śniegu w górach trzech szczytów”. Opony te składają się z unikalnych mieszanek gumowych, które wytrzymują szeroki zakres temperatur, aż do temperatur ujemnych. Opona stworzona, aby poradzić sobie ze wszystkim, od suchej, mokrej, po śnieg i lód. To sprawia, że ​​opony te są najbardziej elastyczne i wygodne, jeśli mieszkasz w regionie, w którym panują cztery pory roku, w tym surowe zimowe warunki pogodowe. Na obszarach ze śniegiem i lodem można używać tylko opon, które mają klasę odporności na śnieg. Opony śniegowe i zimowe oraz opony całoroczne posiadają ten symbol wraz z niektórymi oponami terenowymi i letnimi, które spełniają wymagane kryteria.

Opony całoroczne zapewniają maksymalną elastyczność, ponieważ umożliwiają bezproblemowe podróżowanie między regionami o różnych warunkach pogodowych. Bez względu na prognozę będziesz bezpieczny i będziesz w stanie poruszać się w każdych warunkach drogowych. Zalety opony, która poradzi sobie w każdych warunkach pogodowych są oczywiste, z których najważniejszą jest brak konieczności zmiany opon wraz ze zmianą pór roku. Innowacje w oponach całorocznych sprawiły, że sprawdzają się równie dobrze, jak dedykowane opony zimowe.

Najnowsze innowacje w oponach całorocznych zapewniają doskonałą przyczepność i trakcję na śniegu i lodzie, przy jednoczesnym zachowaniu niskich oporów toczenia, co pozwala obniżyć koszty paliwa. Dzieje się tak dzięki innowacjom, takim jak „Całoroczna mieszanka o podwójnej wydajności” zastosowana w oponach całorocznych Nokian WR G4, która pozwala im oszczędzać paliwo, a ponadto zapewnia dłuższą żywotność bieżnika. Inne technologie, takie jak technologia Nokian Tyres Coanda, pozwalają na skuteczną ochronę przed aquaplaningiem.

Więcej informacji na temat opon całorocznych można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/

View more presentations on SharePresentation